PostWysłany: Pon 8:32, 10 Gru 2007    Temat postu:

budze sie sie o 7, a tak wogóle to dostałaś jedynkę z klasówki a potem poprawiłaś, ale nie wiem na co... jak aty jesteś dziwna ! na g-g napisałem ci gdzie jest pin. i siedzie przy komputerze dziennie 2 godziny. to i tak dużo bo piszę program!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
cetach
PostWysłany: Sob 20:03, 08 Gru 2007    Temat postu:

kto mnie popiera?!

PS. lolek to Monika
matinowi
PostWysłany: Sob 19:58, 08 Gru 2007    Temat postu:

ej lolek niewiem kto ty ale .... masz racje
mpacholik
PostWysłany: Sob 14:19, 08 Gru 2007    Temat postu:

popieram cie gosiak
cetach
PostWysłany: Sob 12:52, 08 Gru 2007    Temat postu:

to Igor zaczął!! Nie dawaj ostrzeżenia! Embarassed
Kunia1997
PostWysłany: Sob 11:50, 08 Gru 2007    Temat postu:

Ludzie styknie...! Ale Gosiak ma racje Igi, bo ty dostales troje, a Gosia nie dostala jedynki tylko piatke! Jezeli jestes gluchy i nie slyszysz na lekcji co mowi pani (chociaz siedzisz 9cm (lub mniej), to powinienes slyszec) to kup sobie aparat sluchowy, ale jest jescze prostrze rozwazanie: umyj sobie uszy i sluchaj pani! A co do tego opisu, to ja tylko jeden raz wlaczylam komuter przed pojsciem do szkoly... A ty? Ty wlanczasz codziennie! Ja tez wlanczam kompa po odrobieniu lekcji, ale nie calymi dniami! Z tej waszej klotni z Gosia, wychodzi na to, ze jestes maniakiem komputerowym i sie uzalezniles od niego! Nie mozesz wytrzymac 6 (badz 7) godzin lekcyjnych, bez kompa! o o ktorej ty sie budzisz? O 3:00 rano?

P.S. Mati nie daj mi ostrzezenia, choc wiem, ze to jest obraza uzytkownika, ale popatrz jak Igor i Gosia na siebie mowili w tym temacie!

uwaga za obraze moda nic na to nie pomozesz
ja też sobie napisać ***** ja ******* cie. i napisze pod spodem:
"Nie dawać ostrzeżenia!"
cetach
PostWysłany: Pią 16:54, 07 Gru 2007    Temat postu:

no własnie! kiedy ja dostałam 1 z klasówki?! stuknij się w głowe!!!i nie powiedziałeś mi, gdzie jest PIN! sama musiałam go sobie znaleźć! a ty wymyślasz te jedynki bo co?! zwariowałeś po 3 z matmy?! haha!
lolek
PostWysłany: Pią 16:30, 07 Gru 2007    Temat postu:

komputero-maniak to raczej nowicki
igi distał z kartkówki 3 , a goguś nie dostał 1!!!!!!!!!!!
PostWysłany: Pią 13:44, 07 Gru 2007    Temat postu:

A PO PIĄTE: "CZASEM" PISZE SIĘ PRZEZ "M"!!! Exclamation
PostWysłany: Pią 13:43, 07 Gru 2007    Temat postu:

a ty to co, kurde! dostałaś jedynkę z klasówki!
a po drugie, to to kompa mogę właczyć dopiero jak odrabiam lekcje!
o po trzecie, "debka" specjalnie napisałem przez "p" , ortograficzna maniaczko!
a po czwarte, to powinnaś być mi wdzięczna, bo powiedziałem ci gdzie jest PIN!!!!!!!!
cetach
PostWysłany: Pią 13:21, 07 Gru 2007    Temat postu:

po pierwsze: Jak już, to debka się pisze przez "B" inteligencjo, zajrzyj czasen do słownika!
A po drugie, przed pójściem do szkoły się nie włancza kompa, bo jak się potem po szkole jest, i do wieczora, to ty jesteś - komputero - maniak, stąd ta trója z kartkówki z matmy dostałeś epilepsji! i się nie czpiaj! nikt nie jest idealny! i ty też nie!
PostWysłany: Pią 13:10, 07 Gru 2007    Temat postu:

musiałem iść do szkoły jak widzisz na dacie napisania depko
cetach
PostWysłany: Pią 13:06, 07 Gru 2007    Temat postu:

nie, ja nie jestem SPAM! jak opis to opis, a nie "napisze później"!
PostWysłany: Czw 18:40, 06 Gru 2007    Temat postu:

sama jesteś SPAM
całe twoje życie to jeden wielki SPAM

już dopisałem
cetach
PostWysłany: Czw 18:31, 06 Gru 2007    Temat postu:

czyli pomyliłam sobie z innym pingiem... sorry, ale nie robi się opisów typu "napiszę później" to tak jakby spam. Confused