patyczek97
PostWysłany: Wto 12:24, 14 Paź 2008    Temat postu:

Kunia1997 napisał:
No ja sie zastanawiam tylko nad jednym: dlaczego ta gazetka niektorym nie dziala? Przeciez inne gry i tak dalaej im wchodza... Jak by co to problem zglaszac do Igora! On to ma mozg! Na wszystkim sie zna!

Dzieki..
Jak wam nie działa,
to wchodzicie w Google,
wpisujecie "adobe flash player download"
no i ściągacie, instalujecie i gitara.
Jak nadal nie działa, to trudno, trzeba otworzyc sobie cp, ang. gazete
i to tłumaczenie i juz macie.
cetach
PostWysłany: Nie 12:48, 23 Gru 2007    Temat postu:

czego nie kapujesz? ale jesli chodzi o Adamczyka to dla niego ten temat jest potrzebny, nie wiem czemu - gra mu działa a polska gazeta nie dlatego widzisz..
Kunia1997
PostWysłany: Sob 21:37, 22 Gru 2007    Temat postu:

Narazie ja nic nie kapuje!@
Kunia1997
PostWysłany: Sob 21:35, 22 Gru 2007    Temat postu:

cetach
PostWysłany: Sob 17:46, 22 Gru 2007    Temat postu:

To strategia, a nie szybkość, jest najważniejsza, kiedy mowa o Find Four. Pingwiny, które szukają gry logicznej, powinny wypróbować swoich płetw w Find Four.

Znajdująca się w the Attic nad Ski Lodge, ta dwuosobowa gra jest dobra metodą na odpoczynek twoich płetw po zjechaniu z góry na dół na sankach. Ale nawet jeśli twoje płetwy potrzebują przerwy to nie oznacza, że twój umysł także jej potrzebuje albo twój apetyt na zabawę. Możesz poznać nowe osoby i razem odpocząć.

Jest tylko jeden sposób na granie w Find Four, ale więcej niż jedna droga do zwycięstwa. Aby zacząć grę, po prostu wybierz stolik w The Attic lub w Ski Lodge i czekaj aż inny pingwin do ciebie dołączy. Wykonuj ruchy na przemian z twoim rywalem i staraj się połączyć cztery z twoich pionków w szereg: poziomo, pionowo lub na ukos. Wykorzystuj ruchy przeciwnika i myśl i kilku ruchach na przód. I pamiętaj: nie szybkość, lecz strategia jest drogą do zwycięstwa, więc nie spiesz się.
cetach
PostWysłany: Sob 13:37, 22 Gru 2007    Temat postu:

W tej chwili zajmuję się kolejnymi stronami gazetki. Już wkrótce będziecie je mogli przeczytać na naszym forum.

Tłumaczenie stworzone dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą uruchomić polskiego "PENGUIN TIMES".

Cool
cetach
PostWysłany: Sob 13:33, 22 Gru 2007    Temat postu: TłUMACZENIE GAZETKI CLUB PENGUIN

1

Pingwiny wszędzie czekały z niecierpliwością, a świąteczne obchody się zaczną, ale dla 10 kreatywnych i zaangażowanych dekoratorów, Gwiazdka przyszła wcześniej.
Pingwiny miały nadzieję uchwycić ducha Świąt i zwrócić na siebie oczy jurorów w jednym z największych konkursów w historii Club Penguin.
„ Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo. Gratulacje dla zwycięzców!” – skomentował jeden sędzia.
Czy wygrałeś konkurs, czy nie, każdy jest zaproszony do dzielenia się świąteczną magią i udekorowania swoich igloo tak, aby wszyscy mogli się cieszyć.

Po dokładnym rozpatrzeniu, sędziowie z radością ogłaszają 10 zwycięzców tegorocznego konkursu na najlepsze igloo.

Gratulacje dla zwycięzców:

Anchorage, Cruise B, Mutoh, DCZJM 5, Doodlebob Yo, Tuxedo679, Isunshinie, Darkskittles, Newtuffpeach, 00lovebug00

Dziękujemy wszystkim za dekorowanie!

2

W duchu dawania

Akcja „Coins dla Zmian” urodziła w wielu z nas ducha dawania w te święta. To jest nasza szansa, aby pomóc coś zmienić na Świecie, tam gdzie ma to dla nas znaczenie.

Suma coinsów przeznaczona na każdy z celów, zadecyduje, ile pieniędzy z łącznej sumy miliona dolarów zostanie przeznaczonych na każdy z nich.

Na chwilę obecną Przeznaczono:

- Zdrowie dzieci: 44 %
- Środowisko: 29 %
- dzieci na całym Świecie: 27 %
Sprawdź wczesne wydanie tygodnika Pingwina 25 grudnia, aby zobaczyć, jak twoje dotacje mogą zmienić Świat, gdy ostateczne zostanie opublikowane.

3

Choinki postawione, dekoracje rozwieszone, a w powietrzu czuć podniecenie. Teraz Club Penguin jest gotowy na jedną z najbardziej oczekiwanych imprez tego roku.

W piątek, 21 grudnia, wyspa zacznie świętować zmieniając się w coś, czego jeszcze nikt nie widział.

W tradycyjnej imprezie Świątecznej Club Penguin znajdziecie dekoracje, muzykę i niespodzianki, które rozgrzeją serca wszystkich; młodych i starych.

Wdziej swoja najlepszą świąteczną szatę, i dołącz do świętowania tej wesołej uroczystości.